Chcesz oszczędzić? Odnów buty!

Chcesz oszczędzić? Odnów buty!

Moda na odnawianie butów to stosunkowo nowy trend, który zawitał do nas wraz z rozwojem technologii.

Pojawienie się nowych narzędzi oraz produktów umożliwiło zakładom szewskim i innym punktom wprowadzenia do swojej oferty usług renowacji. Spróbujmy przyjrzeć się bliżej temu zjawisku.

Renowacja butów to nic innego jak szereg czynności, których celem jest przywrócenie znoszonym lub zniszczonym już butom ich możliwie pierwotnej postaci. Dzieje się to przy pomocy zabiegów z których w pierwszej kolejności należy wymienić czyszczenie, odnowę koloru, usuwanie plam, naprawę rys i zadrapań oraz wiele innych, tych bardziej klasycznych usług szewskich jak chociażby wymiana fleków czy obcasów.

Praca z wymagającym typem obuwia klasy premium jest zdecydowanie bardziej skomplikowana i obecnie niewiele zakładów szewskich lub innych punktów usługowych tego typu jest w stanie sprostać temu zadaniu.

Jednym z najbardziej renomowanych i długo działających na rynku serwisów zajmujących się renowacją butów od topowych projektantów jest katowicki zakład SzuSzu.

Co powinniśmy zrobić jeśli chcemy odnowić swoje buty?

Wystarczy wykonać kilka poniższych czynności:

  • znajdź zakład, który może pochwalić się dużym doświadczeniem i dobrymi opiniami w sieci

  • wyślij zdjęcia butów, które chcesz odnowić lub udaj się do punktu osobiście celem oceny możliwości realizacji zlecenia i jego wyceny

  • poczekaj na kontakt zwrotny ze strony usługobiorcy kiedy zlecenie będzie gotowe do odbioru

  • odbierz swoją przesyłkę i ciesz się na nowo swoją ulubioną parą

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na renowację obuwia?

Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwanie nowej pary butów i choć trochę ograniczyć wydatki związane z ich zakupem, usługa odnawiania butów będzie doskonały rozwiązaniem.

Dodatkowo, podejmując decyzje o renowacji swoich już nieco znoszonych ulubieńców, pozytywnie wpłyniesz na środowisko i zrobisz pierwszy krok do zmiany swoich często niewłaściwych zachowań konsumpcyjnych.

Warto korzystać z tej oferowanej dzisiaj przez branżę obuwniczą możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × trzy =