Najlepszy samoopalacz dla mnie — co polecacie?

Najlepszy samoopalacz dla mnie — co polecacie?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Istnieje wiele sposobów na zdobycie wspaniałej opalenizny. Możemy wykorzystać dostępne na rynku balsamy brązujące, spraye, pianki, a także krople samoopalające Minetan. Wszystko po to, by bez długiego leżenia na słońcu i wychodzenia do solarium móc uzyskać efekt wakacyjnej opalenizny. A który produkt wybrać? Decyzja należy do nas, ale poniżej znajdziemy przegląd najlepszych kosmetyków do opalania, które może mieć każdy z nas.

Krople samoopalające – innowacyjny sposób na opaleniznę.

O kroplach samoopalających wiemy już nieco więcej niż kilka lat temu. Świadomość, że taki kosmetyk istnieje oraz to jak działa pozwala nam uniknąć strachu przed użyciem kropli samoopalających. Bowiem jest to świetne rozwiązanie, które można stosować również na twarz. Jak go używać? Wystarczy zmieszać kilka kropli z ulubionym serum do twarzy, kremem nawilżającym, a nawet podkładem, by uzyskać efekt opalenizny na twarzy i całym ciele. Krople sprawiają, że odcień opalenizny jest naturalny, a formuła kropelek łatwa w dozowaniu. Dzięki temu możemy mieć kolor pod kontrolą. Jest to znakomite rozwiązanie, gdy nie chcemy długo wystawiać twarzy na słońce i chronimy ją na przykład kremem z filtrem. Kropel samoopalających możemy używać każdego dnia i są doskonałe w opalaniu twarzy, ale możemy je stosować również na całe ciało. Być może to właśnie ta metoda zastąpi samoopalacz?

Wypróbuj balsam brązujący – to może być Twój ulubiony kosmetyk!

Czy warto używać balsamu brązującego? Oczywiście, że tak! używanie balsamu ma wiele zalet. Przede wszystkim to, że to my kontrolujemy jak bardzo ma być brązowa nasza skóra i nakładamy dokładnie tyle kosmetyku ile potrzebujemy i uważamy za słuszne. Ponad to, balsam ma delikatną konsystencję łatwą w aplikacji na skórę. Jeśli marzymy o pięknej opalonej cerze, wyglądającej jakby była muśnięta słońcem, to balsam brązujący będzie dla nas idealny! Balsam działa stopniowo. Powoli zabarwia naszą skórę na ciemniejszy odcień, dzięki czemu możemy uniknąć wcześniej wspomnianych plam. Możemy uniknąć również smug i zacieków na skórze. Dzięki używaniu balsamu, możemy dostosować opaleniznę do indywidualnych preferencji.

Jakie zalety ma używanie samoopalacza?

Samoopalacze, oraz inne produkty opalające z tanexpert24.pl, to produkty świetnej jakości i polecane przez wiele osób. Warto zaufać znanym markom, dlatego przyjrzyjmy się zaletom używania samoopalaczy. Dziś kiedy wiele mówi się o szkodliwości promieni słonecznych i przykrych skutkach nadużywania solarium zalety samoopalacza mają jeszcze większe znaczenie. Oto zalety stosowania samoopalacza:

  • pozwala on uzyskać piękną opaleniznę w krótkim czasie,
  • nie powodują fotostarzenia skóry,
  • dobrej jakości samoopalacze odżywiają i nawilżają skórę,
  • sprawdzą się idealnie przed wyjściem na imprezę, czy krótkim wyjazdem,
  • nie powodują podrażnień.

Dobry samoopalacz nie pozostawia również plam na ubraniach i łatwo jest go zaaplikować. Przed nałożeniem tego kosmetyku pamiętać należy jedynie o odpowiednim przygotowaniu skóry do aplikacji. Aby to zrobić, należy ją umyć, odtłuścić i wysuszyć. Następnie, samoopalacz można stosować bezpośrednio na skórę równomiernie go rozsmarowując.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − dziewięć =