Najmodniejsze meble łazienkowe, które zachwycają funkcjonalnością – poznaj nową kolekcję Gap PRO

Najmodniejsze meble łazienkowe, które zachwycają funkcjonalnością – poznaj nową kolekcję Gap PRO

Nowoczesna łazienka to połączenie funkcjonalności z estetyką. Jej wyposażenie pozwala na komfortowe dbanie o codzienną higienę oraz przechowywanie niezbędnych do tego akcesoriów. Obok ceramiki i armatury, istotny wpływ na wygodę użytkowania tego pomieszczenia mają meble. Kreatywność projektantów sprawia, że nawet w niedużej łazience można wygospodarować wystarczająco dużo przestrzeni.

Nowa kolekcja mebli łazienkowych Gap PRO od Roca

Przykładem nowoczesnych rozwiązań jest nowa odsłona kolekcji mebli od Roca – Gap PRO. Szeroka gama rozmiarów sprawia, że uda się je dopasować do każdej przestrzeni łazienkowej. Nawiązujące do natury kolory i wykończenia – niebieski mat, czarny mat, biały połysk oraz jasny dąb – wnoszą do pomieszczenia spokój, ułatwiając zrelaksowanie się.

Gap PRO to nie tylko ciekawy styl, a także nowoczesne, praktyczne rozwiązania. Meble łazienkowe wyposażone są w metalowe szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem. W ofercie dostępny jest (opcjonalnie) syfon oszczędzający miejsce – pozwalający na jeszcze bardziej ekonomiczne zagospodarowanie wnętrza mebla pod umywalką.

Ważną cechą kolekcji jest możliwość spójnego wyposażenia całej łazienki – w katalogu znajdziemy Uniki, szafki do skompletowania z blatem, a także kolumnę łazienkową. Należy pamiętać, że każdy mebel należy skompletować z uchwytami – w kolorze chrom lub czarny mat.

Unik – wygodne, kompletne rozwiązanie

Zacznijmy więc od Uników – czyli kompletnych zestawów szafek z umywalkami. Ułatwiają one wyposażenie łazienki, gdyż kupując jeden produkt otrzymujesz idealnie dopasowane elementy, dzięki czemu planowanie przestrzeni i montaż stają się dużo prostsze. Występują w bardzo wielu wersjach:

•      pasującym do nawet bardzo małych łazienek wariancie compact (o zmniejszonej szerokości) z niższą umywalką slim i 2 szufladami – w 4 długościach – od 50 do 80 cm,

•      w wariantach o standardowej szerokości, z umywalką slim i 2 szufladami – o długościach 60 lub 70 cm,

•      w wersji o długości 60 lub 80 cm z 2 szufladami i standardową umywalką,

•      w wersjach o długości 80 cm z 2 szufladami – z umywalką slim pośrodku, lewej lub prawej stronie,

•      w wersjach o długości 100 cm z 2 szufladami i umywalką standardową umieszczoną pośrodku, lewej lub prawej stronie,

•      w wersjach o długości 100 cm z 2 szufladami i umywalką slim – także w 3 wariantach położenia,

•      w kolejnych 4 wariantach o długości 100 cm, ale wyposażonych w 2 szuflady i kosz cargo – z umywalkami standardowymi lub slim, umieszczonymi po prawej lub lewej stronie,

•      w wersji o długości 120 cm, z 2 szufladami i umywalką z dwiema nieckami.

Ogromny wybór pozwala na zastosowanie zestawów zarówno w bardzo małych łazienkach, jak i dużych pokojach kąpielowych.

Szafki łazienkowe

Jeśli preferujesz umywalki nablatowe, w kolekcji Gap PRO znajdziesz szafki z 2 szufladami przeznaczone do kompletacji z blatem. W mniejszych łazienkach sprawdzą się modele o długościach 60, 70 lub 80 cm, w większych – 100 lub 120 cm. Największy model z powodzeniem zmieści 2 umywalki.

Obecne w kolekcji blaty, o wymiarach identycznych jak oferowane szafki, wykonane są z materiału MDF (w kolorze dąb) lub z kompozytu marmurowego (w kolorach matowych – białym, czarnym lub niebieskim).

Główną zaletą tego typu szafek jest możliwość wyboru dowolnej umywalki nablatowej. Jeżeli doceniasz wykończenia w kolorze drewna – wybierz blat MDF, jeśli kamienia – kompozyt. Oba materiały cechują się wysoką trwałością, będą więc cieszyć oko przez lata.

Kolumna jako dopełnienie

Uzupełnieniem kolekcji Gap PRO jest wysoka na 180 cm kolumna łazienkowa slim. Posiada ona 2 drzwi z systemem push-open, które można zamontować jako lewe lub prawe. We wnętrzu znajdziesz 4 półki szklane z możliwością regulacji. Ten kompaktowy mebel sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych łazienkach, pozwalając na wygodne zagospodarowanie przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =