Odkurzacz Dreame X40 Ultra – nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zachowasz czystość i wysoki poziom higieny

Odkurzacz Dreame X40 Ultra – nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zachowasz czystość i wysoki poziom higieny

Robot sprzątający Dreame X40 Ultra można określić mianem urządzenia innowacyjnego. Rzeczywiście zachwyca swoimi parametrami technicznymi, ale też funkcjonalnością. Dzięki niemu można utrzymać w swoim domu czy mieszkaniu najwyższy poziom higieny i zaoszczędzić przy tym sporo czasu.

Dreame X40 Ultra – dlaczego to dobry wybór?

Dreame X40 Ultra można określić mianem urządzenia multifunkcyjnego. Już na samym początku warto wiedzieć, że posiada moc ssania wynoszącą aż 12 000 Pa. Rzeczywiście dzięki temu usunie nawet kurz z przestrzeni pomiędzy płytkami czy też zabrudzenia przy listwach przypodłogowych. Ponadto pojemność baterii wynosi 6400 mAh, co sprawia, że czas pracy urządzenia jest naprawdę długi i wynosi 180 minut podczas odkurzania i 260 minut podczas mopowania. Do wyboru macie 5 poziomów mocy ssania. Do tego jeszcze stacja bazowa ma dwa zbiorniki, zarówno na wodę czystą, jak i brudną. 300 ml pojemnik na kurz ma funkcję automatycznego opróżniania. Dreame X40 Ultra ma przewagę nad innymi robotami sprzątającymi, gdyż nie tylko szybko usuwa kurz, ale też ma funkcję mopującą. Bardzo dokładnie myje podłogę, a przy tym ją suszy. Właśnie dzięki temu na jej powierzchni nie pojawiają się widoczne smugi czy odciski. 

Dlaczego warto wybrać robot sprzątający Dreame X40 Ultra?

Producent Dreame zastosował w urządzeniu szereg innowacji, dzięki którym sprząta on bardzo dokładnie. Wysuwa pad z mopem, dzięki czemu można wyczyścić powierzchnię, np. pod meblami. Wykorzystuje też algorytmy AI. Dzięki temu dokładnie czyści powierzchnię choćby wzdłuż stołu, ściany czy też mebli wypoczynkowych. Nie trzeba przy tym obawiać się, że urządzenie uszkodzi delikatną powierzchnię. Na pewno zachwyci Was funkcja związana z MopExtend™ RoboSwing, dzięki której robot wyczyści bardzo dokładnie nogi krzeseł czy stołu, a przy tym nie pozostawi martwych stref. Ponadto zachwyci Was także to, że możecie urządzeniem sterować za pomocą dedykowane aplikacji DreameHome, co jest na pewno bardzo wygodne, ale też pozwala na dużą oszczędność czasu. To urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się nawet na dużych powierzchniach. Kolejną ciekawą funkcją jest rozpoznawanie plam, a następnie ponowne mycie takiej powierzchni. Robot sprzątający został wyposażony w pięciokanałowy czujnik barwy wody, który współpracuje z kamerą RGB. Na tej podstawie dopasowuje poziom ssania oraz intensywność mopowania. Takie rozwiązanie pozwala też usunąć nawet zaschnięte plamy. Co ciekawe, robot sprzątający po umyciu podłogi nie pozostawia jej mokrej, zatem nie musicie suszyć tej powierzchni za pomocą np. bawełnianej szmatki. Rzeczywiście funkcja automatycznego suszenia sprawia, że już po chwili podłoga jest ultra czysta i sucha. 

Urządzenie Dreame X40 Ultra – najlepszy sprzęt dla wymagających 

Robot sprzątający Dreame X40 Ultra bardzo dokładnie usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia, ale też sierść czy kurz. Dzięki pojemnemu akumulatorowi po naładowaniu wysprząta całą powierzchnię domu czy mieszkania. Jednocześnie urządzenie pracuje bardzo dokładnie, a dzięki specjalnemu gumowemu rantowi, który znajduje się na szczotce bocznej nie uszkodzi obić tapicerowanych czy też drewnianych nóżek. Jeżeli cenicie sobie jakość pracy i chcecie zaoszczędzić sporo czasu, to koniecznie wejdźcie na stronę: https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13, gdzie możecie zakupić innowacyjne urządzenie jakim jest Dreame X40 Ultra.                 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 9 =