Jak zorganizować przeprowadzkę? Wypróbuj nowoczesne magazyny samoobsługowe we Wrocławiu!

Jak zorganizować przeprowadzkę? Wypróbuj nowoczesne magazyny samoobsługowe we Wrocławiu!

Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska mogą już korzystać z bezpiecznych i wygodnych magazynów samoobsługowych działających na terenie miasta. Self storage to rozwiązanie, z którego chętnie korzystają przy różnych okazjach klienci prywatni i przedsiębiorcy. To doskonała opcja, jeśli planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania i szukasz przestrzeni do przechowania dobytku. W takim magazynie zmieścisz nawet rzeczy o większych gabarytach czy sprzęt elektroniczny bez obaw o bezpieczeństwo.

Co oferują magazyny samoobsługowe we Wrocławiu?

Na Dolnym Śląsku skorzystasz m.in. z przechowalni firmy Kangu. To, jaki boks wynajmiesz, zależy od twoich potrzeb. Najmniejsza dostępna powierzchnia wynosi 1 m2. To boks, w którym zmieścisz walizkę, sprzęt sportowy czy teczki z dokumentami. Możesz także podpisać umowę na schowek o wielkości 19 m2. To idealna opcja, jeżeli musisz gdzieś przechować rzeczy w trakcie przeprowadzki. Zmieszczą się tam meble, wyposażenie biura czy nawet dużego domu.

Jeśli nie jesteś pewny, które rozwiązanie sprawdzi się w twoim przypadku, możesz korzystać z podpowiedzi pracowników wrocławskiego self storage. Dzięki konsultacji wynajmiesz przestrzeń, w której optymalnie ułożysz wszystkie przedmioty i nie zapłacisz za puste miejsca.

Jakie zabezpieczenia przewiduje umowa?

Jeśli interesuje cię samoobsługowy magazyn, Wrocław zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa takich usług. Nie dość, że w każdej chwili masz dostęp do swojego boksu, to umowa uwzględnia szereg udogodnień, z których firma musi się wywiązać.

Profesjonalny self storage jest wyposażony w:

  • zaawansowany system monitoringu;
  • przeciwpożarowe zabezpieczenia;
  • system kontroli dostępu.

Możesz także wykupić dodatkową polisę ubezpieczeniową na przechowywanie swoich dóbr. Pozostawiając dobytek w przechowalniach takich jak Kangu, nie musisz martwić się o wyziębienie czy zamoknięcie przedmiotów. Boksy magazynowe mieszczą się w czystej hali, w której utrzymywana jest także stała temperatura.

Dzięki dostępowi do magazynu przez całą dobę możesz w każdej chwili zabrać rzeczy lub dołożyć do niego nowe. Taki komfort psychiczny sprawi, że z założenia stresująca i uciążliwa przeprowadzka będzie tylko krótkim epizodem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 4 =